Firma nasza wykonuje usługi obróbki skrawaniem w zakresie wykonania części wg dostarczonej dokumentacji lub wzorów.

 • usługi serwisowe, naprawy obrabiarek
 • wykonawstwo części do obrabiarek wg posiadanej dokumentacji
 • wałki, koła zębate (walcowe, stożkowe, stożkowo-łukowe)
 • śruby z nakrętkami do obrabiarek oraz innych maszyn
 • obróbka skrawaniem: toczenie, frezowanie, szlifowanie

Świadczymy usługi w zakresie:

 • toczenie (śruby, wałki, osie)
 • frezowanie (listwy zębate, wałki wielowypustowe)
 • szlifowanie (noże do gilotyny)
 • wiercenie
 • wytaczanie
 • obróbka cieplna

 

Części do tokarek i obrabiarek

 

Każde zlecenie realizujemy, biorąc pod uwagę wytyczne, zawarte w dokumentach dostarczonych przez klienta. W tego typu zadaniach precyzja jest niezwykle ważna, bo jakiekolwiek odstępstwo od z góry określonych parametrów sprawi, że wyrób nie będzie spełniał swojej funkcji. Specjaliści z firmy SUMECH nie tylko wiedzą, jak dokładnie zinterpretować konkretne parametry techniczne; umieją też wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

Podczas procesu frezowania, z pomocą specjalnych maszyn dochodzi do ściągnięcia wiórów materiału o zmiennej grubości. Frezowanie może odbywać się przy użyciu frezu czołowego, palcowego, trzpieniowego, tarczowego i walcowego. Z kolei w procesie toczenia to przedmiot obrabiany wprowadzany zostaje w ruch przy pomocy wrzeciona tokarki. Takie działania można podzielić na toczenie wzdłużne i poprzeczne. W szlifowaniu używa się natomiast narzędzi ściernych o odpowiednim stopniu gradacji. Wszystkie te działania wykonujemy, używając profesjonalnych maszyn o wysokiej precyzji działania. Dzięki takiemu wyposażeniu jesteśmy w stanie odwzorować daną część i wykonać bliźniaczo podobny element. W efekcie nasi klienci otrzymują wyroby, które idealnie pasują do ich maszyn. Z podobną precyzją działamy, realizując usługi w zakresie wiercenia, obróbki i wytaczania.

 

phoca thumb l tokarka c11mt po remoncie kapitalnym

 

Specjalistyczna naprawa obrabiarek i tokarek

 

Z naszych usług korzystają również klienci, oczekujący sprawnie przeprowadzenia serwisuremontu obrabiarek i tokarek. Dbanie o te kwestie nie tylko zwiększy funkcjonalność Państwa maszyn, ale wpłynie też pozytywnie na bezpieczeństwo osób, obsługujących urządzenia. Nasi specjaliści mają doświadczenie z takimi modelami jak tokarka TUB 32, TUR 50, TUM 25 i z wieloma innymi wariantami maszyn.

Niektóre naprawy wymagają użycia konkretnych części do frezarki, obrabiarki lub tokarki. Jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie wymagane części zamienne oraz materiały, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się tymi sprawami. W efekcie nasze usługi wykonujemy ekspresowo i zwracamy klientom prawidłowo działającą maszynę, tak szybko, jak jest to możliwe.

Dzięki naszemu wsparciu mogą liczyć Państwo zarówno na profesjonalne usługi w zakresie obróbki skrawaniem, jak też i na naprawę urządzeń, które pozwolą Państwu na samodzielną, bezpieczną obróbkę. Nieprzerwanie dbamy o naszą infrastrukturę i o to, żeby nasz sprzęt spełniał wyśrubowane normy oraz standardy, które sami na siebie nakładamy

 

szybki kontakt

 

koronowo