Sumech - Profesjonalny remont obrabiarek

Remonty Części zamienne Usługi Serwis Sprzedaż
Remonty
Części zamienne
Usługi
Serwis
Sprzedaż

Remonty i Naprawy Obrabiarek Tokarek i Frezarek

Od początku działalności wykonujemy remonty kapitalne, średnie obrabiarek. Zakres naprawy określany jest indywidualnie według życzeń klienta. Ze swej strony proponujemy również typowe zakresy remontów.
 • remonty kapitalne tokarek
 • remonty częściowe tokarek
 • remonty kapitalne frezarek
 • remonty kapitalne obrabiarek
 • remonty częściowe frezarek

 

Bezpieczne działanie obrabiarek to dodatkowo gwarancja komfortowej pracy pracowników. Przeprowadzany przez nas przegląd, remont, serwis i naprawa tokarek i frezarek zapewnia bezproblemowe działanie urządzeń. Obsługujemy prawie wszystkie modele obrabiarek. Jeżeli jednak bieżąca naprawa tokarek, frezarek nie pomaga, wówczas wykonujemy fachowy remont kapitalny lub częściowy – średni. Oferujemy także części do tokarek i frezarek.

 

Profesjonalna Naprawa i Serwis Obrabiarek - przykładowa obrabiarka

 

 

Remonty kapitalne obrabiarek to:

 • analiza układu geometrycznego maszyny wraz z jego powrotem do stanu WOT
 • remont podzespołów mechanicznych obrabiarek
 • remont układu elektrycznego
 • wymiana części obrabiarki – łożyska toczne, nakrętki i śruby pociągowe
 • dostosowanie do norm BHP

Remonty średnie obrabiarek to:

 • analiza układu geometrycznego maszyny wraz z jego powrotem do stanu WOT
 • wymiana nakrętek i śrub pociągowych

 

Każda naprawa obrabiarek jest zakończona odbiorem technicznym bazującym na WOT i normach. Jeżeli konieczna jest kompleksowa naprawa frezarek i naprawa tokarek, jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie niezbędne części zamienne, elementy układów i materiały. Gdy obrabiarka musi być natychmiastowo dostępna do użytku, wykonujemy usługi ekspresowo. Jesteśmy firmą profesjonalną, która doskonale wie, co to naprawa tokarek i frezarek – zleć usługi najlepszym w swojej branży!

 

Oferujemy także części zamienne do frezarek. Informacje na ten temat znajdą Państwo na podstronie: frezarki części.

 

 

Prawidłowo wykonany serwis obrabiarek jest gwarancją wieloletniego i bezpiecznego użytkowania sprzętu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek dostrzeżonych nieprawidłowości w działaniu obrabiarek.

 
 

szybki_kontakt

 

koronowo

Al. Wolności 1,
86-010 Koronowo
Tel : 52 38 22 256
Email : biuro@sumech.eu

Profesjonalna naprawa i serwis obrabiarek

 

Specjalnością naszej firmy SUMECH są obrabiarkioferujemy profesjonalne usługi związane z obrabiarkami, między innymi wykonujemy remonty kapitalne i częściowe, prowadzimy serwis obrabiarek, przeglądy techniczne oraz sprzedaż urządzeń. Nasza siedziba znajduje się w mieście Koronowo, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy, gdy potrzebni są specjaliści w dziedzinie obrabiarek!

 

Zapewniamy kompleksową obsługę w przystępnych cenach. Wyróżniają nas krótkie terminy realizacji zleceń, ponieważ mamy bezpośredni dostęp do części tokarek i frezarek produkcji polskiej i zagranicznej. Jesteśmy w stanie wykonać usługi w ekspresowym tempie, gdy nie mogą Państwo czekać na sprzęt – jesteśmy firmą elastyczną i profesjonalną. Decydując się na naszą ofertę, mogą mieć Państwo pewność satysfakcji – przekonało się o tym wielu z naszych klientów.

 

Zakres świadczonych usług:

 • remonty i naprawa obrabiarek, tokarek i frezarek – przeprowadzamy remonty kapitalne i częściowe, które obejmują podzespoły mechaniczne, układy geometryczne, elektryczne, a także wymianę części takich jak łożyska, nakrętki, śruby pociągowe, każda naprawa jest zakończona odbiorem technicznym bazującym na WOT i odpowiednich normach
 • serwis obrabiarek – wykonujemy przeglądy, konserwacje, regulacje, usuwamy awarie różnych typów
 • sprzedaż obrabiarek polskich i marek zagranicznych wraz z profesjonalnym doradztwem w doborze najlepszego modelu spełniającego życzenia klienta
 • sprzedaż części do obrabiarek i tokarek TUM 25, TUB 32, TUR 50, TUD 50 i innych produkcji polskiej i zagranicznej, oferujemy koła zębate, przekładnie, wałki, sprzęgła, noże do gilotyn, śruby i inne elementy
 • usługi obróbki skrawaniem zgodnie z dostarczoną dokumentacją – toczenie, frezowanie i szlifowanie, wiercenie, wytaczanie i obróbka cieplna, wykonujemy części do obrabiarek, wałki, koła zębate, śruby

 

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Zatrudniamy również wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie pomóc w każdym przypadku związanym z obrabiarkami. Razem z nami mogą mieć Państwo pewność, że użytkowane urządzenia będą sprawne i bezpieczne.

 

Gdy mają Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub wysłanie e-maila lub faksu na dane kontaktowe znajdujące się na naszej stronie.

 

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą w SUMECH przedstawioną na stronie!

.